Terrano's discussion forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Terrano's discussion forum

Fórum Jamese Terrana k diskusi o všem...
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Z které školy jste a jaký Obor

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Lord_Radim

Lord_Radim


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 20. 12. 08

Z které školy jste a jaký Obor Empty
PříspěvekPředmět: Z které školy jste a jaký Obor   Z které školy jste a jaký Obor Icon_minitimeTue Feb 17, 2009 5:54 am

No ta já jsem ze školy která se nazývá Střední Škola Odborná a Speciální Klimkovice. A můj obor je květinářské a Aranžerské práce. Smile
Návrat nahoru Goto down
SGThor2

SGThor2


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 14. 02. 09

Z které školy jste a jaký Obor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Z které školy jste a jaký Obor   Z které školy jste a jaký Obor Icon_minitimeTue Feb 24, 2009 3:02 am

No tak já chodil jenom na Střední Odborné Učiliště a jsem vyučený autoklempíř
Návrat nahoru Goto down
Lord_Radim

Lord_Radim


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 20. 12. 08

Z které školy jste a jaký Obor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Z které školy jste a jaký Obor   Z které školy jste a jaký Obor Icon_minitimeThu Feb 26, 2009 12:45 pm

No to nezní špatně ale promě by to asi bylo dost složité. Ja aspoň teda ja bych si to přál udělat aspoň jen tak tak zkoušky. protože létos končím a bude to dost složité. Wink

Já teď chodím na doučování teď jsem zrovna opkoval rozmnožování rostlin, řízkování, poznavačka a to asi bude 100 rostlin plus latinské názvy tohle bude u zavěrečných z koušek plus zkoušky s praxe což znamená že budu dělat vazbu a proto plus ředitel to budou ohodnocovat. Potom ještě přesazování květin aspoň a to zkoro každý den v červnu začíná to už od čtvrtého června.

Ale přemýšlím otom každý den každou noc. pale
Já se divim že sem prošel minulé dva roky. No tak něco třeba umím něco zase ne. Smile

Hlavně mám trochu problém z Matematikou. No to je důvod proč pocházím ze zvláštní školy. Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Z které školy jste a jaký Obor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Z které školy jste a jaký Obor   Z které školy jste a jaký Obor Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Z které školy jste a jaký Obor
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Terrano's discussion forum :: Ostatní :: Volná diskuze-
Přejdi na: